Reference

Zde najdete několik našich realizovaných akcí. Orientujeme se jak na komerční objekty, tak i na objekty osobního charakteru. Dokážeme navrhnout projekt, zrealizovat ho a pak na dálku provozovat, se všemi náležitostmi.

Realizace MaR

Dodávka MaR plynové kotelny, kompresorovny a jednotek VZT.
Prováděcí projekt regulace a řízení technologií VZT studoven a depozitářů s nasazením na centrální dispečink.
Dodávka a montáž MaR jednotek VZT, elektroinstalace, dodávka rozvaděče.
Rekonstukce kotelny, dodávka a montáž MaR, uvedení technologie do provozu.Uvedení do provozu včetně revizí a provedení provozní deokumentace.
Montáž systému MaR, nastavení a přezkoušení systému. Z programování zařízení dle požadavku zadavatele, zaškolení obsluhy, provedení zkoušky funkčnosti a předání pověřeným pracovníkům.
DSP a prováděcí projekt technologií vytápění, silových rozvodů, slaboproudých rozvodů, zdravotechniky, plynu a řídicího systému techn. VZT a TUV s nasazena centrální RS.
Dodávka kompletní regulace VZT A TUV s nasazením centrálního dispečinku.
Dodávka na klíč tepelného zdroje pro celý areál.
Rekonstrukce centrálního tepelného zdroje, rekonstrukce rozvodů vytápění výrobních hal, vše včetně regulací s nasazením na centrální dispečink.
Regulace technologií a dispečinku hotolvého komplexu.
Dodávka a montáž MaR.
Dodávka a montáž MaR.
Dodávka a montáž MaR.
Dodávka a montáž MaR.
Projekce výměny rozvaděčů a termohlavic. Montáž vytápění a MaR ve výměníkové stanici.

Projekční práce

Generální dodavatel prováděcí projektové dokumentace pro rekonstrukci horkovodního tepelného zdroje, rekonstrukce rozvodů v objektu, měření a regulace systému otopu, přípravy užitkové vody a osazení centrálního řízení.
Projektová dokumentace provedení stavby, profese vytápoění objektu, přípravy vzduchu pro VZT a přípravy užitkové vody.
DSP a prováděcí projekt technologií vytápění, silových rozvodů, slaboproudých rozvodů, zdravotechniky, plynu a řídícího systému technologií VZT a TUV s nasazením centrálního dispečinku.
Projektová dokumentace DSP a provedení stavby, profese vytápění, měření a regulace systému otopu, přípravy užitkové vody řízení VZT a osazení centrálního řízení.
Projektová dokumentace DSP a provedení stavby, profese vytápění, měření a regulace systému otopu, přípravy užitkové vody, řízení VZT a osazení centrálního řízení.
Projektová dokumentace DSP a provedení stavby, profese vytápění, měření a regulace systému otopu, přípravy užitkové vody VZT a osazení centrálního řízení.
projekt pro stavební povolení a prováděcí projekt rekonstrukce kompletního řídícího systému tepelného zdroje a technologií VZT s nasazením centrálního dispečinku.
Projektová dokumentace DSP a prováděcí projekt technologií vytápění, silových rozvodsů, slaboproudých rozvodů, zdravotechniky, plynu a řídícího systému technologií VZT a TUV s nasazením centrálního dispečinku.
Projektová dokumentace DSP a provedení stavby, profese vytápění, měření a regulace systému otopu, přípravy užitkové vody, řízení VZT a osazení centrálního řízení.
Rekonstrukce řízení prostředí skleníků MZLU.
Rekonstrukce vytápění včetně tepelného zdroje depozitářů ve Vyškově.
Rekonstrukce tepelných zdrojů a zdrojů středisek.
  REGO s.r.o.  Libušina třída 579/2 
  623 00 Brno-Kohoutovice
  +420 547 220 389
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hledáme společně se zákazníkem taková řešení, která jsou pro zákazníka nejlepší, a to v oblasti kontroly a řízení energií. 

REGO s.r.o. - ekatalog.czMěřicí, regulační technika - ekatalog.cz